Skoda Fabia jako auto dla pracowników

Właściciele firm szukają dla swoich pracowników samochodów, które są atrakcyjne cenowo, ich naprawa nie jest kosztowna, a auto sprawdza się podczas długich tras i jest niezawodne przez lata. Wśród najpopularniejszych modeli jest Skoda Fabia. Dlaczego warto wybrać tę markę?

Skoda Fabia – małe i niezawodne auto dla pracowników

Skoda Fabia nie jest dużym autem, choć można w niej zmieścić wiele rzeczy w przypadku wersji combi. Chętnie jest wybierana przez kobiety do jazdy po mieście. Nie oznacza to wcale, że nie nadaje się do długich podróży. Wręcz przeciwnie. Fabia to małe, ale niezawodne auto, które sprawdza się świetnie jako auto firmowe. Pracownicy najczęściej nie jeżdżą ekonomicznie firmowym samochodem. Z tego względu właściciele firm szukają auta, które mało pali, a przy okazji koszty naprawy są niskie. Taka właśnie jest Skoda Fabia. Wiele ciekawych informacji na temat tego modelu można znaleźć na Mobilni.pl.

Skoda Fabia leasing

Właściciele firm najczęściej nie kupują nowych aut dla swoich pracowników. Jest to dość mało opłacalne. Samochód jest najczęściej brany w leasing. Skoda Fabia leasing to doskonały sposób na szybkie powiększenie floty pojazdów, a przy okazji nie trzeba zamrażać firmowych pieniędzy. To oczywiście powoduje, że środki finansowe można przeznaczyć na rozwój firmy i osiąganie większych zysków. Leasing auta to dodatkowe korzyści finansowe. Jego koszty obniżają podatek, gdyż raty można zaksięgować jako bieżące koszty prowadzenia działalności. Przy okazji, dzięki leasingowi można bez zbędnych formalności mieć nowy samochód bez większego wysiłku.

Skoda – marka, której warto zaufać

Skoda jeszcze parę lat temu była czeską marką. Od jakiegoś czasu firma została przejęta przez koncern Volkswagen, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Niemiecka firma jest znana i ceniona nie tylko na rynku europejskim, ale też światowym. Dużym plusem Skody jest fakt, że samochody są produkowane na tych samych podzespołach, co Volkswagen czy Audi, ale ich cena jest atrakcyjna. Design Skody jest coraz bardziej nowoczesny, a wygląd nie jest decydujący podczas wyboru auta zwłaszcza firmowego. Najważniejsze jest to, aby można było nim przemierzać niezawodnie setki kilometrów.

Ciekawostki i recenzje Skody Fabii

Wchodząc na stronę Mobilni.pl, można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji na temat marki Skoda i modelu Fabia. To strona, na której umieszczane są ciekawostki, ważne newsy i wyniki testów, które ułatwiają wybór konkretnego auta.

Redakcja dobrecechy.pl