Rękawice neoprenowe dla morsów – jakie wybrać?

Sezon na zimowe kąpiele nadchodzi wielkimi krokami. Jeżeli wszystko ma się odbywać w bezpiecznych warunkach, to należy pamiętać o przestrzeganiu kilku zasad: morsowanie tylko w grupie (nigdy solo!), gorący napój czekający na brzegu, dbanie o komfort termiczny newralgicznych części ciała, takich jak głowa, stopy i dłonie. W ochronie tych ostatnich niezbędne okazują się rękawice neoprenowe dla morsów. I właśnie o nich będzie ten tekst.

Polegaj na sprawdzonych markach

Można śmiało powiedzieć, że rękawice neoprenowe dla morsów są swego rodzaju specjalistycznym sprzętem – nie znajdziesz ich przecież w pierwszym napotkanym supermarkecie. Dlatego też warto zapoznać się z ofertą dobrych marek i podjąć przemyślaną decyzję: wtedy z całą pewnością rękawice neoprenowe dla morsów posłużą Ci z przez kilka (ba! albo i kilkanaście) sezonów. Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie krótkie zestawienie producentów, których wyroby charakteryzują się ponadprzeciętną jakością.

Rękawice neoprenowe dla morsów od Peak UK

Brytyjska marka ciesząca się ogromną popularnością w Polsce. Szczególnie ceniona przez zawodowych sportowców i innych, nie mniej wymagających klientów. Dlaczego? Zapewne dlatego, iż Peak UK znany jest ze stałej współpracy z Olimpijczykami oraz mistrzami świata. Dzięki temu, że konsultują z nimi swoje projekty, designerzy z Peak UK są w stanie maksymalnie dostosować swoje produkty do potrzeb danej aktywności. Jeżeli chodzi o rękawice neoprenowe dla morsów Peak UK, to ich użytkownicy z pewnością docenią elastyczność, wygodę użytkowania, szeroką rozmiarówkę, łatwą dostępność oraz przystępną cenę. Nadadzą się świetnie nie tylko do morsowania, ale także np. do jesiennych czy nawet zimowych wycieczek kajakiem lub inną łodzią.

Rękawice neoprenowe dla morsów NRS

NRS to skrót od “Northwest River Supplies”. Marka pochodząca ze Stanów Zjednoczonych, która działa nieprzerwanie już od ponad 50 lat. Przez ten cały czas zdążyła sobie wyrobić renomę na rynku światowym. Osoby uprawiające czynnie sporty (w szczególności te wodne) z pewnością miały niejednokrotnie do czynienia z akcesoriami tego producenta. W ofercie NRS znajdują się nie tylko wyjątkowe rękawice neoprenowe dla morsów, ale także deski do pływania na stojąco (SUP), akcesoria transportowe i wędkarskie, torby, etui, kamizelki asekuracyjne…Proponowany asortyment jest naprawdę niezwykle różnorodny. Półka cenowa – taka sama jak w przypadku wspomnianego wyżej Peak UK.

Rękawice neoprenowe dla morsów Aqua Design

Aqua Design to marka pochodząca z Francji. Zajmuje się przede wszystkim sportami wodnymi (tak jak omówiony poprzednik) – w ofercie znajdziemy więc np. kamizelki asekuracyjne i deski SUP wraz z akcesoriami. Aqua Design zyskuje na popularności z każdym kolejnym rokiem i trzeba przyznać, że dzieje się tak nie bez przyczyny: każdy produkt z logiem tego producenta cechuje się świetnym wykonaniem, solidnością i trwałością. Rękawice neoprenowe dla morsów Aqua Design zakupisz już za ok. 100 złotych.

Gdzie kupić rękawice neoprenowe dla morsów?

Rękawice neoprenowe dla morsów najlepiej jest nabyć w miejscu zajmującym się tematyką wodną, a takim miejscem bez wątpienia jest sklep internetowy www.GoKajak.com. Znajdziesz tam nie tylko wysokiej klasy rękawice (w różnych wariantach: z palcami, bez palców, tanie i te z wyższej półki cenowej), ale także inne niezbędne elementy garderoby każdego szanującego się morsa. Skorzystaj z często pojawiających się promocji i nabądź wszystko to, czego potrzebujesz, w jednym miejscu.

Redakcja dobrecechy.pl