Dysk SAS – wyposażenie, które usprawnia pracę małych oraz dużych przedsiębiorstw

Dobre zaplecze informatyczne jest bardzo ważną rzeczą, o której należy pamiętać, kiedy prowadzi się własną działalność. Niezależnie jednak od rozmiarów firmy, powinniśmy wyposażyć ją w urządzenia, takie jak serwer, macierz czy dysk SAS. Dzięki nim dbamy nie tylko o skuteczne zabezpieczenie przechowywanych danych, ale przyczyniamy się również do ulepszenia i udoskonalenia funkcjonowania naszej działalności, co znacznie przekłada się na poprawę wydajności i efektywności pracy.

Dysk SAS – niezawodny sprzęt dla każdej firmy

Dla firm oraz instytucji, których praca opiera się na ogromnych ilościach danych, niezawodnym rozwiązaniem będzie zastosowanie urządzenia, jakim jest nowoczesny dysk SAS. Został przystosowany do pracy w sektorze biznesowym, użytkującym stacje robocze lub serwery. Świetnie sprawdza się więc w urzędach, bankach, szkołach oraz wielu innych instytucjach publicznych. Dysk SAS charakteryzuje się wysoce wydajnym działaniem i dużo lepszą skutecznością niż dyski NLSAS oraz SATA, nawet w sytuacji dużych obciążeń. Wyróżnia go także maksymalnie szybki odczyt danych, a czas przeznaczony na wykonywanie wielu czynności jest o wiele krótszy, co sprzyja lepszemu przechowywaniu oraz udostępnianiu plików.

Superszybki i wydajny premium serwer

Przy wyborze najlepszego dla naszej firmy serwera jest wiele bardzo ważnych rzeczy, którymi powinniśmy się kierować. W pierwszej kolejności pod uwagę warto wziąć przede wszystkim wielkość firmy oraz ewentualne predyspozycje jej rozwoju. Od tego zależy, jaki typ obudowy serwera okaże się być najkorzystniejszym rozwiązaniem. Wybierając premium serwer do niewielkiej firmy lub samodzielnie prosperującego oddziału, warto zdecydować się na serwer Tower. W przypadku większych firm, posiadających duże serwerownie, lepszym rozwiązaniem będzie serwer Rack, który został specjalnie dostosowany do montażu w szafach serwerowych. Doskonale radzi sobie z pracą na dużej ilości danych oraz odpowiada za skuteczną ochronę danych.

Dell T330 – czym się charakteryzuje?

Serwer Dell T330 to urządzenie dedykowane małym oraz średnim firmom. Wyposażony w niezawodny procesor Intel oraz wysoce skalowalną pamięć DDR4 zapewnia wydajną i efektywną pracę. Serwer zaopatrzony został w dodatkowe zasilanie, które niezawodnie sprawdza się w sytuacjach awarii głównego źródła zasilania, zabezpieczając wszystkie przechowywane dane. Dell T330 oferuje również możliwość zainstalowania na nim aż 8 dysków twardych.

Redakcja dobrecechy.pl