Potrzebujesz auta na kilka godzin w Lublinie? Wypożycz je!

Lublin to jedno z wielu polskich miast, gdzie funkcjonuje usługa najmu samochodów na minuty. To bardzo wygodne rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w wielu sytuacjach. Nic więc dziwnego, że chętnie korzysta z niego szerokie grono odbiorców.

Wynajem aut na minuty – na czym to polega?

Wynajem samochodów na minuty to jedna z najpopularniejszych obecnie usług transportowych. W jej ramach kierowcy mają dostęp do nowoczesnej, ekonomicznej i w pełni sprawnej floty, a cała usługa obsługiwana jest z poziomu aplikacji zainstalowanej na smartfonie. Brak pisemnych umów i konieczności składania osobistej wizyty w wypożyczalni w celu wynajęcia pojazdu to ogromne zalety wynajmu samochodów na minuty. Z usługi korzystać może każdy, kto posiada ważne prawo jazdy i zarejestrował konto w aplikacji. Nie ma przy tym znaczenia, czy jest to osoba prywatna, czy prowadząca działalność biznesową.

Wynajem aut na minuty w Lublinie – jak to wygląda w praktyce?

Z aplikacją PANEK CarSharing bardzo łatwo jest wypożyczyć auto na kilometry. Lublin – podobnie jak inne miasta objęte prezentowaną usługą – posiada specjalne strefy, gdzie odbiera się i oddaje samochody. Po zainstalowaniu na telefonie aplikacji i zarejestrowaniu w niej konta klienta należy poczekać na potwierdzenie jego utworzenia. Kiedy to nastąpi, kierowca może zacząć używać aplikacji. Jest ona niezbędna do tego, aby rozpocząć i zakończyć wynajem. Służy ponadto do zgłaszania usterek, płacenia za przejazdy oraz lokalizowania i rezerwowania aut.

Wynajem aut na minuty w Lublinie – dlaczego to się opłaca?

Wynajem samochodów na minuty opłaca się w Lublinie z paru ważnych powodów. Przede wszystkim usługa ta stanowi znakomitą alternatywę dla transportu publicznego. Oprócz tego przyczynia się do rozładowania natężenia ruchu, ponieważ jeden pojazd udostępniany we współdzielonej formule zastępuje nawet kilka prywatnych aut osobowych. Ma to też niemałe znaczenie w kontekście ekologicznym. Na korzyść najmu minutowego przemawia także to, że kierowca płaci tylko za czas przejazdu i pokonany dystans.

https://panekcs.pl/

Materiał partnera

Redakcja dobrecechy.pl